Митне оформлення експортних та імпортних товарів

Завдяки нашій фірмі, Ви без проблем зможете реалізувати експорт та імпорт товарів. Міжнародна торгівля та логістика має на увазі контроль експортних та імпортних товарів на території Європейського Союзу. З нами Ви у максимально швидкі терміни реалізуєте експорт чи імпорт товару, з доставкою всіх необхідних документів - IE529 та IE599, що у свою чергу відповідно являється підтвердженням державних органів про прийняття експортної заяви та підтвердженням того, що товар покинув територію Європейського Союзу.

Завдяки нашій фірмі Ви без проблем зможете реалізувати експорт або імпорт товару. Міжнародна торгівля і логістика передбачає контроль експортованих та імпортованих товарів на території Європейського союзу. Держава вимагає згоди на експорт продаваного закордон товару. В цьому Вам допоможуть наші досвідчені митні брокери. Підтвердженням на експорт товару є документ IE529, який ми Вам надамо протягом лічених хвилин від моменту відправки заяви на експорт. Після перетину кордону здійснюється закриття експортного документа з подальшим підтвердженням у вигляді документа IE599. З нами Ви в максимально швидкі терміни реалізуєте експорт або імпорт товару, з доставкою всіх необхідних документів - IE529 і IE599, що в свою чергу відповідно є підтвердженням державних органів про прийняття експорту заяви і підтвердженням того, що товар покинув територію Європейського Союзу.

Це дозволяє фірмі продавати товар зі ставкою 0% ПДВ, і повернути собі податок на раніше закуплені товари. Повернення ПДВ - відмінний спосіб заробляти більше, тобто 23% вартості Ви собі повертаєте.

Наші митні агенти в дуже короткі терміни зроблять експортне або імпортне оформлення товару або товарів, при цьому в автоматичному режимі Ви отримаєте всі необхідні документи, які підтвердять що діяльність здійснюється Вами.

Плюсами продажу зі ставкою 0% є те, що Ви можете продавати товар за ціною Брутто, яка в той же час є ціною НЕТТО + повернення ПДВ. Це дозволить Вам продавати товар за європейською ціною і покрити вартість доставки, або розділити вартість доставки з клієнтом. Існує безліч сценаріїв продажу товарів із закордонного інтернет магазину, це дозволить Вам підібрати найбільш оптимальну модель продажу і, відповідно, значно збільшити число продажів.

інші наші послуги