Консультації, пов'язані з дослідженням ринку України, перспективи розвитку Інтернет-магазину

Ми являємося спеціалістами в e-commerce та маємо величкий досвід у керуванні та продажах Інтерне-машазинами товарів з Польщі на територію України. Якщо ви плануєте розширити географію своїх продаж на одну з лідируючих країн за темпами зросту ринку e-commerce, то ми з радістю Вам допоможемо, проконсультуємо та дамо корисні поради для того, аби Ви в найближчий час реалізували свій задум про розширення своєї діяльності.

Дані консультації допоможуть Вам з'ясувати: який продукт краще продавати, яким чином його продавати, хто є основною аудиторією, на яку розрахована Ваша діяльність, і багато інших питань, які так чи інакше пов'язані з плідною роботою на українському ринку.

Консультації, пов’язані з логістикою, просуванням,продажами, дослідженням ринку, перспективою розвитку, раціоналізацією шляхів продажів.Також, ми можемо допомогти Вам розвинути Інтернет магазин шляхом розміщенняйого на найбільш популярних маркетплейсах в Україні.

Ми розвинули вже не один Інтернет-магазин, та залюбки допоможемо Вам повторити успіх лідерів ринку.

Також на нашому сайті Ви можете відстежувати наші блоги і статті, які одного з найбільш швидко зротаючих ринків e-commerce в Європі - ринку України. У цих статьсях відображаються найактуальніші новини зі світу e-Commerce України.

Ми з радістю допоможемо Вам визначитися у виборі маркетингової компанії, компанії, яка буде займатися перекладом сайту на українську або російську мови. Також надамо Вам, через час, маркетингові дослідження і ефективність нашого з Вами співпраці.

Після консультації Ви отримаєте детальний план і графіки поточного стану ринку, бюджет просування, перспективи розвитку, і ми підберемо для Вас найбільш оптимальну модель логістичних поставок

інші наші послуги