Доставка приватних бандеролей с2с

Якщо Ви проживаєте в Польщі і хочете вислати посилку в Україну своїм близьким, родичам або друзям, то ця послуга для Вас. З нашою допомогою Ви маєте можливість відправити посилку, і вона буде доставлена Вашою улюбленою кур'єрською службою в будь-яку точку України. Нашими довіреними партнерами є відразу кілька кур'єрських фірм: Нова Пошта, Justin, Укрпошта, Post.ua. Обирайте свою улюблену кур'єрську фірму і відправляйте посилку в будь-яку точку України своїм близьким друзям або родичам.

Замовляючи послугу, Ви гарантовано отримуєте повний супровід вашого вантажу від моменту відправлення і до безпосереднього отримання посилки у відділення або прямо в руки. Одержувач буде проінформований майже на кожному етапі руху посилки. Ви будете проінформовані про трек-номерах відправлення для зручного спостереження посилки на нашому сайті, на сайті Нової Пошти, Justin, Post.ua або Укрпошти.

Після надання нам посилки, їй присвоюються трек-номера: номер міжнародного відправлення CV та номер відповідної кур'єрської служби в Україні.

Sky Logistics Poland Sp. z o.o. стираємежі! Якщо ви проживаєте в Польщі, то можете без ніяких перешкод надіслатибандероль своїм рідним та близьким в Україну. Бандероль буде доставленавпродовж 5 днів. Ми діємо на підставі міжнародних договорів та Законів України та Республіки Польща.

Митним кодексом України встановлено ліміт сумарно фактурної вартості до 150 євро для міжнародних поштових відправлень. При вартості Вашого відправлення більше 150 євро на імпортера (одержувача) буде нараховано податок в розмірі 10% і ПДВ в розмірі 20% від суми переліміту, тобто від різниці задекларованої вартості і ставки 150 євро. Наприклад: сумарна фактурна вартість Вашого відправлення - 300 євро. В такому випадку сума податку дорівнює 300-150 = 150 євро. Митний податок: 150 * 0,1 = 15 євро + ПДВ - (150 + 15) * 0,2 = 33 євро. Таким чином сума податків складе 15 + 33 = 48 євро.

Щоб розрахувати вартість посилки, скористайтеся * калькулятором *. Однак вартість, зазначена в калькуляторі може відрізнятися від реальної. Для того, щоб дізнатися точну вартість посилки - напишіть нам.

Ви зможете відслідковувати Вашу посилку на всіх етапах її транспортування - починаючи від відправки і до моменту вручення її одержувачу.

інші наші послуги