KONSULTACJE ORAZ BADANIA RYNKU UKRAIŃSKIEGO, TŁUMACZENIE SKLEPU INTERNETOWEGO

Przed tym, jak wejść na rynek i zdobyć zaufanie klientów, należy dokładnie zbadać pole, na którym trzeba budować udane przedsięwzięcie, które w przyszłości przyniesie rezultat. Właściwie, należy rozpocząć od badania perspektyw i rentowności prowadzenia działalności gospodarczej w przyszłości. Jesteśmy specjalistami w e-commerce i posiadamy duże doświadczenie w wprowadzeniu i sprzedaży e-commerce dla sklepów internetowych, które sprzedają s Polski do Ukrainy.

Jeśli planujesz poszerzyć geografię sprzedaży na jeden z czołowych krajów pod względem tempa wzrostu rynku e-commerce, to chętnie ci pomożemy, doradzimy i damy wskazówki do tego, aby w jak najkrótszym czasie realizować swój plan o rozszerzeniu swojej działalności.

Dane konsultacji pomogą Ci dowiedzieć się, który produkt najlepiej sprzedawać, w jaki sposób go sprzedać, kto jest głównym konsumentem, na którego jest przeznaczona Twoja działalność, i wiele innych pytań, które w jakiś sposób związane z owocną pracą na rynku ukraińskim.

Doradztwo związane z logistyką i promocją, sprzedażą, badaniem rynku, perspektywą rozwoju, racjonalizacją sposobów sprzedaży. Zapewniamy wyjaśnienia procesualne, celne i prawne. Tak samo możemy pomóc Ci rozwinąć sklep internetowy poprzez umieszczenie go na najbardziej popularnych marketplace na Ukrainie.

Wprowadziliśmy już nie jeden sklep, i z radością pomożemy Ci powtórzyć sukces liderów rynku.

Również na naszej stronie internetowej można śledzić nasze blogi i artykuły. W tych artykułach są wyświetlane najnowsze wiadomości ze świata e-Commerce Ukrainy. Z przyjemnością pomożemy Ci podjąć decyzję o wyborze firmy marketingowej, firmy, która będzie zajmować się tłumaczeniem strony na język ukraiński lub rosyjski. 

Po konsultacji otrzymasz szczegółowy plan i grafiki aktualnego stanu rynku, budżet promowania, perspektywy rozwoju, a my dobierzemy dla Ciebie najbardziej optymalny model logistycznych dostaw.

może być ciekawe: