Strona głównaO nasSerwisyZostań partneremCenyKontaktyBlogŚledzić paczkę

DOSTAWA PRZESYŁEK C2C

Jeśli mieszkasz w Polsce i chcesz wysłać paczkę na Ukrainę do swoich bliskich, krewnych lub przyjaciół, to ta usługa jest dla Ciebie. Z naszą pomocą masz możliwość wysłać paczkę, a ona będzie dostarczona twoim kurierem w dowolny punkt Ukrainy. Naszymi zaufanymi partnerami są : Nova Poshta, Justin, UkrPoshta, Post.ua. Wybierz swoją ulubioną firmę kurierską i wysyłaj przesyłki w dowolny punkt lub oddział w Ukrainie do swoich bliskich przyjaciół lub krewnych.

Zamawiając usługę, masz gwarancję, aby uzyskać pełne śledzenie przesyłki od momentu nadania i do bezpośredniego odbioru przesyłki w oddziale lub bezpośrednio w ręce. Odbiorca zostanie poinformowany prawie na każdym etapie ruchu przesyłki. Będziesz informowany o numerach trackingowych przesyłki żeby śledzić ją na naszej stronie internetowej, na stronie internetowej Nova Poshta, Justin, Post.ua albo Ukrposhta.

Po nadaniu przesyłki, jej przypisywane są numery trackingowe: numer przesyłki międzynarodowej CV i numer odpowiedniej firmy kurierskiej na Ukrainie.

Sky Logistics Poland Sp. sp. z o. zaciera granice! Jeśli mieszkasz w Polsce, to możesz bez żadnych przeszkód wysłać paczkę do swoich bliskich na Ukrainę. Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 5 dni. Działamy na podstawie umów międzynarodowych i Prawa Ukrainy i Rzeczypospolitej Polskiej.

Kodeksem celnym Ukrainy limit  zafakturowanej wartości jest do 150 euro dla przesyłek międzynarodowych. W przypadku kosztu przesyłki powyżej 150 euro na importera (odbiorcę) zostanie naliczony podatek w wysokości 10% i podatek VAT w wysokości 20% od kwoty powyżej 150 EURO, czyli od różnicy deklarowanej wartości i stawki 150 euro. Na przykład: koszt przesyłki – 300 euro. W takim przypadku kwota podatku równa się 300-150 = 150 euro. Celny podatek: 150*0,1 = 15 euro + VAT– (150+15)*0,2 = 33 euro. W ten sposób kwota podatku wyniesie 15+33 = 48 euro.

Aby obliczyć koszt przesyłki, należy użyć kalkulator. Jednak cena, podana w kalkulatorze może się różnić od rzeczywistej. Aby poznać dokładny koszt przesyłki – napisz do nas.

Będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę na wszystkich etapach transportu – od wysłania do momentu doręczenia jej odbiorcy.

może być ciekawe: